Робота в ОАЕ

Ваш робочий контракт - ваша гарантія безпеки: стартувала нова трудова реформа в ОАЕ...


Робота в ОАЕ

Працевлаштування за кордоном - один з унікальних способів кардинально змінити усталений спосіб життя і стати на стежку, що веде до нових вражень і раніше невідомих емоцій . Рішення встати на неї вимагає не тільки вашого бажання , сміливості і впевненості у власних силах , а й професійної підтримки , надання якої є нашим першочерговим пріоритетом.

Компанія JTP рада всебічно допомогти вам з працевлаштуванням в Об'єднаних Арабських Еміратах . Ми допоможемо вам максимально грамотно скласти презентабельне резюме, завдяки якому Ви виглядатимете у вигідному світлі перед кращими роботодавцями ОАЕ. Співпраця з багатьма з них дозволяє нам запропонувати вам ряд цікавих вакансій в таких сферах , як готельно-ресторанний бізнес, фінанси, нерухомість, дизайн, а також багатьох інших. Всі наші партнери здійснюють свою діяльність на законній основі, підтвердженням чого служать статутні документи, а також завірені відповідним чином робочі контракти, що підписуються з претендентами.

Робота в ОАЕ, з якої співробітники нашої компанії знайомі не тільки з чуток, відкриє вам двері в світ приголомшливих можливостей, які недоступні для більшості фахівців, що працюють в Україні та інших країнах пост - радянського простору. Замість того, щоб боротися за своє існування і витрачати найкращі роки життя на нецікаву роботу, ви можете найкращим чином проявити свої навички, знання і досвід там, де ваша професійна цінність буде оцінена незрівнянно вище! Отриманий міжнародний досвід дозволить вам з легкістю знаходити спільну мову з представниками різних культур і національностей, а також стрімко рухатися кар'єрними сходами в найбільш престижних компаніях світу !

 Все ж таки, чому робота в ОАЕ?

Коли мова йде про роботу за кордоном, у багатьох перед очима виникають Європа і США . А в чому ж полягає перевага роботи в ОАЕ?

Якщо ви хочете почати будувати кар'єру за кордоном - ОАЕ може стати ідеальним варіантом для старту, так як :

- процес відкриття візи не настільки складний, як у випадку з США і Європейським Союзом;

- мізерно малий шанс нелегального працевлаштування. В ОАЕ неухильно дотримується трудове законодавство, так як його порушення тягне за собою занадто серйозні наслідки для роботодавця;

- в ОАЕ розташовані представництва найбільших міжнародних компаній. Це означає, що з часом ви зможете скористатися послугою "трансфер." Вона передбачає, що після декількох місяців успішної роботи в ОАЕ вас зможуть перевести в іншу філію компанії, розташовану, наприклад, в Нью-Йорку або Лондоні!

- проживши декілька років в Об'єднаних Арабських Еміратах, ви отримуєте можливість спрощеного і прискореного отримання посвідки на проживання, а потім і громадянства в Канаді.

 Компанія JTP допоможе кожному претенденту:

1. Скласти грамотне і конкурентоспроможне резюме, яке дозволить вам виділитися серед маси інших кандидатів і привернути увагу кращих роботодавців Об'єднаних Арабських Еміратів;

2. Отримати вичерпну інформацію щодо доступних вакансій (заробітна плата, проживання тощо ) та роботодавців, які надають їх;

3. Підготувати необхідний для працевлаштування в ОАЕ пакет документів;

4. Успішно пройти дистанційну співбесіду з роботодавцем для укладення робочого контракту, що матиме законну силу;

5. Здійснити вибір, який кардинально змінить Ваше життя, наповнивши його новими фарбами ! Ми розуміємо, що від роботи в ОАЕ багатьох утримують страхи і побоювання, однак, ознайомившись з відгуками наших клієнтів, які вже не перший місяць працюють і насолоджуються життям в Дубаї та Абу - Дабі ( їх без зусиль можна відшукати в нашій групі VK ), ви переконаєтесь, що ризик виправданий! Набравшись сміливості і ризикнувши один раз, Ви зможете змінити своє життя в кращу сторону раз і назавжди ! Робота в Дубаї і ОАЕ - ваш ключ до успіху!