Трудоустройство и работа в Дубае: для украинцев, русских девушек, работа официантов, хостес в Дубаи

Робота в Дубаї, Dubai

За 42 роки свого існування, Об'єднані Арабські Емірати перетворилися в одну з найбагатших країн в усьому світі, в країну відчинених дверей та неймовірних можливостей, в яку їдуть в пошуках кращого життя.

Осередком всіх ціх можливостей є перлина ОАЕ — Дубай, місто, в якому здійснюються мрії.

Дубай — це мегаполіс, в якому буквально вирує життя, в якому завжди є чим здивувати своїх гостей, мешканців міста і тих, хто приїжджає у пошуках роботи.

В першу чергу, варто згадати, що рівень злочинності в Дубаї практично дорівнює нулю: тут Ви зможете не хвилюватися за свою безпеку, та вільно пересуватися по вулицям, навіть вночі. Звісно, якщо Ви не «під мухою» - в такому випадку, Вас відвезуть до відділку поліції і, ймовірно, заарештують. В ОАЕ дуже сувора політика з приводу розпиття алкогольніх напоїв та появи в нетверезому стані в громадських місцях. Це, в принципі, єдина заборона на алкоголь в Еміратах, тому, якщо Вам захотілося відпочити після роботи або у Ваш законний вихідний день, Ви завжди зможете відправитися в який-небудь заклад і відмінно провести час.

На цей випадок Дубай пропонує Вам безкрайні простори різних найшикарніших клубів, ресторанів і барів. Можете бути впевнені: тут Ви точно знайдете заклад до душі, а цілком, ймовірно, і декілька. До речі, абсолютна більшість питних закладів надає безкоштовні напої або коктейлі дівчатам. А з клубу / бару / ресторану краще замовити для себе таксі і благополучно дістатися додому, щоб уникнути проблем з владою.

Розважатися, звичайно, добре, але, крім цього, місто пропонує Вам безліч можливостей для початку і розвитку кар'єри. Дубай - синонім прогресу, тому всілякі компанії, фірми і заклади відкриваються там мало не щодня. Якщо Ви, припустимо, відкрили готель, погодьтеся, що, в будь-якому випадку, Вам би хотілося, щоб на ресепшені стояв (-ла) європеєць (-йка) презентабельного вигляду з гарною посмішкою і грамотною мовою. Ось за тим же принципом працюють майже всі компанії Дубая, якщо Ви добре володієте англійською, маєте який-небудь досвід роботи, то все, що Вам потрібно, щоб спробувати життя і роботу в Дубаї на власному досвіді - це заповнити нашу анкету і відправити нам на електронну пошту!